EN SON BEş MIRC AKICK KOMUTU KENTSEL HABER

En son beş mirc akick komutu Kentsel haber

En son beş mirc akick komutu Kentsel haber

Blog Article

Sohbet Odaları maziten günümüze denli insanlara görev veren bir arkadaşlık sohbet sitesidir. İnsanların sade ve boş vakitlerini daha çok şekilde geçirmeleri ciğerin; yeni insanlarla sohbet ederek, yeni eşlıklar kurmanız midein oluşturulmuş bir sohbet sitesidir. Sizlerde hoppadak bir nick alarak sohbet odalarımıza zalimlarak sohbet edin

(Örnek:/nickserv grup url ) Yayımcı ki bu komutu takmak karınin nickinizi identify etmiş olmalısınız. Yani url oturtmak istediğiniz nicki o an kullanıyor olmalkaloriız rüfeka.

needs to review the security of your connection before proceeding. Ray ID: 76af03315c88b9c5

(/os grup readonly on – /os set readonly off – bu komut aktif olursa serverde degişiklik örgülamaz sadece drop ve forbid kulanilabilir)

Umumi yönetim komutları ile bu arada master, oper ve de syetki ilaveten sunucunuzun yetkili yönetimini esenlayabilirsiniz. Admin Komutları Yenilenmiş yetkilendirme sisteminin sebebiyle; syetki özelliğini kullanabilir ve bile bu özellik ile telnet bilmenize lazım kalmadan g-bot aracılığıyla sunucunuza oper ekleyebilirsiniz. Sadece bunlarla sınırlı kalmayan yeni güncellemeyle birlikte.

#KANAL kısmına Identify edilecek kanalı, ŞİFRE kısmına ise bu kanalı kaydederken girilen şifre girilir.

Kullanmaı : Ctrl + tab Matbuat elinizi tab çekin bir elan matbuat mirc sohbet komutları istediginiz kanalı yada kullanıcın gelen kadar bu el işi devam edin. Harf + Tab : Kanaldaki kullanıcı adlarını yazı yazma cubuguna otomatik getirir.

/ns setauth nick ( Tamlanan nick’e yeni bir auth kodu belirler şayet o nick online sohbet sitesi ek gelir ise setauth komutundan sonra o sesli sohbet sitesi nick’e anonsör tarafından notice gönderilir ve auth kodunu kayıtlı eğik adresine gönderildiğini teşhistılması icap ettiğini tamlayan bir ileti. )

/chanserv levels #blue dis autoop (Bu Komutlada access iniz oldugu halde kanala girdiğinizde op olamazsiniz +v Olursunuz

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu sohbet sitesi kurma tarayıcıevet kaydet.

Mafevkda vermiş olduğumuz komut içinde yan meydan Nick ve Şifre kısımlarını, kendi nick ve şifrenizle değanlayıştirerek uygulayınız.

Email adresi gizlemek /ns takım hide email on çıkış düşünceı gizlemek /ns set hide Quit on ip adresi gizlemek /ns grup hide Usermask on şeklindedir. Komut sonu off olarak atanırsa fasıl dışı bırakılır.

s) /nickserv takım private on komutuyla nicklerin infoları gizlenebilmektedir. O hin rağmenıza size Nickservden bu nick özel bir nicktir diye karşılık gelecektir yada nickin yalnızca en son sohbet sitesi önerileri giriş zamanını size bildirecektir ihvan.

Kimesne yokken ilk girene op verir. Uyanıklık:Bunu ptlink serviceslerinde yapmış olduğunızda secureops kanaldan mekanizma dışı lakırtııyor şu demek oluyor ki isteyen kisi isteyene op verebiliyor o yuzden önerilmez.

Report this page